WITAM NA MOJEJ STRONIE!

Nazywam się Jakub B. Bączek. Mam trzydzieści kilka lat. Jestem mówcą inspiracyjnym i trenerem mentalnym. Jakiś czas temu zainteresował mnie buddyzm i osiągnąłem coś w rodzaju wolności finansowej po latach mniejszych i większych sukcesów w przedsiębiorczości.

Moją pasją życiową jest pomaganie innym i dzielenie się wiedzą. Moje metody są czasem dziwne, czasem zabawne, ale są skuteczne, o czym przekonasz się czytając poniższe paragrafy (wg Google Analitics wystarczy przeczytanie 6-ciu by wyjść z tej strony lub kupić moją książkę).

Nazywam się Angelika Chrapkiewicz- Gądek. Jestem mówcą inspiracyjnym, trenerem, konferansjerem, poszukiwaczem wolności w górach i pod wodą oraz podróżnikiem, który zachwyca się światem. Od 2008 roku występuję na scenie i dzielę się historiami, które miałam radość przeżyć i na ich podstawie pokazać, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają realizować cele/marzenia. Na autorskich wystąpieniach pomagam wzmocnić potencjał, wzbudzić motywację, zwiększyć pewność siebie i ukierunkować działania, by każdy osiągnął swój własny sukces. Moją pasją życiową jest pomaganie innym i dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Jestem:

 

Autorka książki

Od 2008 roku mam przyjemność być gościem i prelegentem wielu konferencji, festiwali oraz spotkań firmowych prowadząc w całej Polsce inspiracyjne wystąpienia.


Trener

Prowadzę warsztaty z budowania mentalnej siły, bo wierzę, że każdy z nas ją ma i warto wzmacniać ją każdego dnia.


Mówca

Od 2008 roku mam przyjemność być gościem i prelegentem wielu konferencji, festiwali oraz spotkań firmowych prowadząc w całej Polsce inspiracyjne wystąpienia.Poznaj moją ofertę

Polecają Angie

Angelika jest jednym z lepszych mówców motywacyjnych, jakiego znam. Swoją postawą mobilizuje do lepszej pracy, zaangażowania, a poruszające historie powoduje, że słuchacz wyzbywa się wszelkich wymówek, które dotychczas blokowały go przed realizacją swoich celów. Angelika to niezwykła, piękna dusza, której mowy trafiają prosto w serce! Serdecznie polecam Angelikę.


Marta Chłodnicka

Od 2015r. mam przyjemność współpracować z Angeliką, która występuje na szkoleniu prowadzonym przeze mnie jako co trener.
Podziwiam ją za zaangażowanie, siłę, przygotowanie i nieustanny rozwój. Ze spotkania na spotkanie coraz bardziej zachwyca. Gorąco polecam Jej wystąpienia


Kamila Rowińska

Zaufali mi


Ostatnie newsy z Blog


FESTIWAL GÓRNOLOTNI 2017

To ogromny był ogromny zaszczyt wystąpić na tym wydarzeniu! „GÓRNOLOTNI – spotkania ludzi gór” przyciągają tłumy pasjonatów gór i wspinaczki, tych, dla których sport, pasja, wyprawy są sensem życia.


Europejski Festiwal Filmowy Integracja TY i JA 2016

13. edycja Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja – tym razem jego tematem przewodnim było hasło: „Mistrzowie sportu, mistrzowie życia”, które nawiązywało do odbywających się równolegle z festiwalem Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro. Miałam tą niezwykłą przyjemność uczestnictwa w tym wydarzeniu jako konferansjer oraz mówca motywacyjny.


PULS POLSKI

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH! Polecam ostatni odcinek programu PULS POLSKI w TVP. ZOBACZ MATERIAŁ

See all our news

Galeria zdjęć

Najnowsze Video

Doświadczyłam czegoś niesamowitego! Patrzyłam na świat z innej perspektywy! Na wysokość 800 metrów nad ziemie zabrał mnie Paweł Faron – paralotniowy mistrz Polski, jeden z najbardziej doświadczonych pilotów w Polsce. Taki lot to wspaniałe uczucie! Adrenalina i piękno ziemi. W oczach łzy szczęścia – było to moje marzenie od dawna. Nigdy nie jest za późno na nowe wrażenia. Warto otworzyć się na świat i doświadczać nowych przeżyć. To wielka radocha. Próbujcie, działajcie! Nie bójcie się realizować marzeń! Życie jest jedno jedyne! ?BYŁO PRZEPIEKNIE.

Zobacz inne Video