Nazywam się Angelika Chrapkiewicz- Gądek. Jestem mówcą inspiracyjnym, trenerem, poszukiwaczem wolności w górach i pod wodą oraz podróżnikiem, który zachwyca się światem. Od 2008 roku występuję na scenie i dzielę się historiami, które miałam radość przeżyć i na ich podstawie pokazać, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają realizować cele/marzenia. Na autorskich wystąpieniach pomagam wzmocnić potencjał, wzbudzić motywację, zwiększyć pewność siebie i ukierunkować działania, by każdy osiągnął swój własny sukces. Moją pasją życiową jest pomaganie innym i dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

 

WYKSZTAŁCENIE

  • Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunek: Zarządzanie i marketing, specjalność: Zarządzanie w Turystyce.
  • Zawodowo przez wiele lat związana byłam z biurem turystycznym „Nautica”, a następnie ze Spółdzielnią Socjalną "Republika Marzeń Mimo Wszystko" Fundacji Anny Dymnej, którą miałam przyjemność współprowadzić jako Vice Prezes Zarządu.
  • Przez blisko rok zdobywałam doświadczenie w TVP INFO jako prezenter wiadomości w programie "Potrzebni".
  • Od 2015 roku współpracuję z Kamilą Rowińską (Life & Business Coachem) i mam własny blok szkoleniowy podczas jej treningu: „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. W 2016 roku ukończyłam półtoraroczny cykl szkoleń Kamila Rowinska – Rowinska Business Coaching Master Business Training oraz rozwijałam kompetencje na Akademi Trenera RBC.
  • W 2016 roku rozpoczęłam własną działalność gospodarczą - ANGIsteps.

Każdego dnia czegoś się uczę: z książek, od ludzi, ale przede wszystkim doświadczając wartości w pasjach i relacjach.

SUKCESY I PASJE

  • Od 2001 roku jestem licencjonowanym nurkiem w systemie Handicapped SCUBA Association. Przygodę tę rozpoczęłam jako pierwsza osoba w Polsce z rdzeniowym zanikiem mięśni. Na swoim koncie mam ponad 100 nurkowań, głównie w Morzu Czerwonym i Adriatyku. Od wielu lat jestem związana ze Stowarzyszeniem "Nautica", które zajmuje się nauczaniem nurkowania osób niepełnosprawnych. Przez 8 lat pełniłam w nim dobroczynną funkcję Prezesa, organizując wiele nurkowych i integracyjnych wypraw, dla ponad 300 certyfikowanych niepełnosprawnych nurków.
  • Brałam udział w pierwszej polskiej wyprawie osób z niepełnosprawnością na najwyższe wzniesienie Afryki – Kilimandżaro (5895 m n.p.m.) za którą otrzymałam Medal Wielkiej Wyprawy – wyróżnienie ustanowione przez Annę Dymną, po zakończeniu realizacji przez Fundację „Mimo Wszystko” projektu „Kilimandżaro 2008 – Mimo Wszystko”. Jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością dotarłam na wysokość 5200 m n.p.m.
  • W 2016 roku jako pierwsza osoba poruszająca się na wózku zdobyłam najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.). Podejście od strony polskiej.
  • Zachwycam się światem- odwiedziłam blisko 20 krajów, a jeszcze wiele miejsc jest przede mną...
  • Uczestniczę w projektach przełamujących stereotypy na temat osób niepełnosprawnych. Na swoim koncie mam wiele profesjonalnych sesji fotograficznych. W 2013 roku zostałam finalistką I Wyborów Miss Polski na wózku, konkursu organizowanego przez Fundację „Jedyna Taka”. W 2016 roku zostałam Ambasadorką szweckiej marki PANTHERA, producenta wysokiej jakości wózków.

Kocham góry, wodę i podróżowanie!